/ Opinie

Drukarnia Internetowa z dobrymi opiniami

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, aby nawiązać z nami współpracę, mamy dla Ciebie prawdziwy argument - opinie od naszych klientów. Są to setki zadowolonych klientów, którzy w podziękowaniu za pomoc, którą im okazaliśmy drukując i produkując potrzebne im produkty, chętnie odwdzięczyli się zostawiając szczere komentarze w platformach takich jak Google czy Facebook. 

Wiarygodność tych opinii możesz zweryfikować na stronach: Opinie Google

Usługa wykonana w sposób profesjonalny. Tablica zabezpieczona w bezpieczny sposób. Polecam
Małgorzata (13.02.2023)
Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Mimo, że nie władałam profesjonalnym językiem reklamy to z łatwością dało się ustalić wszystkie szczegóły. Jakoś wykonania reklamy również na bardzo dobra. Polecam serdecznie! :)
Joanna W. (13.02.2023)
Bardzo polecam tą firmę! Profesjonalne podejście do pracy oraz bardzo miła obsługa. Przyznam szczerze,że w dzisiejszych czasach mało jest takich firm, które stają na wysokości zadania i wyciągają pomocną dłoń do klienta. Zamówienie wykonane super, jakość wydruku - mega, a zapakowane wszystko było tak pancerne, że nie ma szans żeby coś dojechało uszkodzone. Polecam w 1000...0%! Myślę, że nie raz jeszcze skorzystam z usług tej oto drukarni!
Ivona N. (13.02.2023)
Polecam, bardzo dobry kontakt, sprawna obsługa i szybka realizacja:) kaseton dumnie reklamuje mój gabinet
Paulina K. (12.02.2023)
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość Jestem zachwycona kontaktem z firmą, reagowaniem na każdą moją prośbę, fachową obsługą i terminem realizacji zgodnym z ustaleniami. Polecam każdemu
Ewelina M. (04.02.2023)
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Wartość Skorzystałem z usług drukarni w zakresie kasetonów oraz tapet. Dodatkowo zamówiłem u nich banery. Jakość oceniam na wysokim poziomie tak jak i ich terminowość. Polecam!
Jakub S. (02.02.2023)
Zrealizowałem z firmą PremiumAd kilka projektów i na pewno zrealizuję więcej. Doradztwo, kompetencja, pomysłowość. Śmiało polecam!
Pikencjusz S. (24.01.2023)
Najlepsi w Piotrkowie Trybunalskim i Powiecie Piotrkowskim. Podejrzewam, że jeszcze dalej. Profesjonalizm, doradztwo i cierpliwość do klienta. Jestem zawsze bardzo zadowolona i szczerze polecam usługi tej firmy.
Blanka S. (22.01.2023)
Zleciliśmy wykonanie banneru świetlnego ponad 3m długości z kolorowym logo. Bardzo dobry kontakt w czasie realizacji, wysyłka, wykonanie. Zamawiamy drugi.
Łukasz K. (15.01.2023)
Jestem, bardzo zaskoczony oczywiście pozytywnie. Po złożeniu zamówienia dotarło do mnie praktycznie na drugi dzień, a składałem je popołudniu. Solidnie opakowane, praktycznie niemożliwe do uszkodzenia przez kuriera. Bardzo Polecam. I Nasza Polska rodzinna firma !!! Brawo!!!
Jerzy P. (15.01.2023)
Opinie pochodzą wyłacznie od klientów, którzy kupili produkt w sklepie i podlegają weryfikacji.