Prowadzisz agencję reklamową? Załóż konto i napisz do nas w celu aktywacji programu partnerskiego. 

Szukaj
Home - Dla klienta - Program partnerski

Program partnerski

Reprezentujesz firmę z branży reklamowej lub agencję eventową? A możesz prowadzisz sklep z dekoracjami? Mamy dla Ciebie program partnerski, który w zamian za stałą współpracę zagwarantuje Ci niższe ceny w naszym sklepie internetowym. 

Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych stałych klientów i cieszyć się stałym rabatem -4% na wszystkie produkty również możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Przystępując do programu partnerskiego otrzymujesz niższe ceny na zamówienia składane za pomocą naszego systemu do zamówień online: premiumad.pl

Otrzymany rabat przydzielany jest indywidualnie na podstawie dotychczasowej historii współpracy oraz branży (kodów PKD) pod jakimi działa twoja firma. Rabaty są różne dla różnych użytkowników. Otrzymasz rabat, który będzie zróżnicowany dla każdej kategorii. Cena na stronie obliczana jest dynamicznie. Niektóre parametry produktów nie są rabatowane (np obliczamy rzeczywisty zużyty materiał do wytworzenia twojego zamówienia i rabatujemy tylko swoją marżę. W innych przypadkach - obliczamy rabat od ceny końcowej).  Sprawdzaj ceny zawsze po zalogowaniu się do swojego konta.

 

Numer NIP firmy. Program partnerski skierowany jest wyłącznie do firm.
Podaj adres email, który użyłeś_aś do rejestracji w sklepie.
Podaj nazwę twojej firmy (tylko w celu weryfikacji)
Program partnerski przygotowany jest dla firm z wybranych branż. Jeżeli nie reprezentujesz żadnej z wymienionych branż, możesz nadal wypełnić formularz, aby otrzymać rabat stałego klienta 4% na wszystkie produkty.
Jakiego rodzaju produktów potrzebujesz?
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej - np. informacji o promocjach, aktualnościach - na mój adres email. Zgoda jest dobrowolna, jednak wymagana do przystąpienia do programu partnerskiego. Wycofanie zgody jest możliwe w dowolnym momencie,. jednak może skutkować wypisaniem z programu partnerskiego. Nie będziemy zasypywać się mnóstwem maili - raczej 1 tygodniowo, to nasze maksimum. Gdyby Twoim zdaniem coś było nie tak z naszymi wiadomościami -możesz do nas po prostu odpisać na każdą z takich wiadomości i zwyczajnie porozmawiać.
Wyślij